Zestawienie bestsellerowych ogrodowych skrzynek na listy

Prócz koniecznego wcielania wymogów zdefiniowanych rozporządzeniem MAiC, euroskrzynki, czyli po prostu skrzynki lokatorskie potrafią odróżniać się wszystkimi pozostałymi cechami praktycznymi, jak i optycznymi. Właściwe dostrojenie do estetyki domu, ale i kieszeni nabywcy ma prawo stać się skomplikowanym, ale przynoszącym znaczną radość zadaniem. Poniższa lista ma umożliwić naszkicowanie dominujących kierunków, którymi to kierują się dziś projektanci skrzynek na listy a także ich nabywcy.

Modelowa skrzynka w stylu vintage

Skrzynka lokatorska classic

Oto zaufany model, pasujący do niejednego rodzaju architektury. Płaska forma, z jakiej to przeważnie skomponowana bywa poniższa kasetka zakończona jest typowym spadzistym, bądź płaskim pokryciem. Znaczna płaszczyzna frontu oferuje sposobność usytuowania na produkcie numeru domu bądź innych informacji w przyjaznej i atrakcyjnej postaci.

Zwyczajna jak również wygodna skrzynka pocztowa

Euroskrzynka modułowa

Wzór odpowiedni dla wstrzemięźliwych, jakkolwiek nie sposób przydzielić mu użyteczności. Użytkowany w lokalach posiadanych przez znaczną rodzin, pozwala na prosty i bezpieczny odbiór niewielkiej korespondencji, dodatkowo jest życzliwie widziany przez etatowców ją dowożących z przyczyny na sprawną obsługę mnogiej ilości lokali. Minusem jest niewielka powierzchnia przeznaczona na informację o numerze mieszkania.

Awangardowa skrzynka segmentowa

Skrzynka lokatorska ze stali nierdzewnej

Skrzynka z wznioślejszej półki, o czym świadczy rodzaj użytego surowca, jak i krańcowa wartość tej euroskrzynki. Taka skrzynka pocztowa prezentuje się znakomicie jako pierwiastek składowy małej architektury, a dzięki najlepszej gatunkowo stali i zamkom przykrytym przed warunkami zewnętrznymi jest zarówno wyjątkowo trwała, do tego cieszy się także znaczną pojemnością dającą możliwość na odbiór przesyłek o znacznej wielkości.

Euroskrzynka ze stojakiem obustronnym a także z gazetnikiem

Skrzynka lokatorska z gazetnikiem

Wyjątkowo gustowna jak również przestronna euroskrzynka dedykowana dla nieruchomości o typie enklawy. Innowacyjna forma pokrywy podparta jest na dwuczłonowym stojaku, co przekazuje produktowi sporo elegancji. Z uwagi na wypukłą strukturę staje się doskonale przystosowana do przyjęcia materiałów o większym obrysie, a ponadto używanie jej okaże się proste podobnnie jak w starszych odmianach. Najwyższa klasa surowców zaręcza jej ponadprzeciętna stabilność.

Skrzynka na listy w formie monolitu

Skrzynka lokatorska w postaci monolitu

Asortyment przeznaczony bardziej do dysponentów posesji o nowoczesnym wyglądzie. Produkowane w wersjach dla maksymalnie jednostek mieszkalnych, te zewnętrzne euroskrzynki odznaczają się oszczędnym, a jednak śmiałym charakterem, a także dużą bazą atrakcyjnych kolorów do wyboru. Pomimo względnie sporego rozmiaru, nie nadają się do przyjmowania dużej poczty, jednakże są to najdroższe skrzynki na listy na tej liście.

Pozostałe artykuły: