Zabiegi ginekologii estetycznej i funkcjonalnej szybkim i bezbolesnym sposobem na wstydliwe problemy kobiet

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu erotycznym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić kształt okolic intymnych – medycyna plastyczna ma dla szereg propozycji, jakie w szybki sposób rozwiążą Twoje bolączki oraz znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite polecany jest w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest używany również dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – szczegóły planowanego zabiegu i sposób jego dostosowania do konkretnej sprawy uzgadniane będą w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem zapewnia on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie satysfakcji erotycznej i zmniejsza problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce bezbolesna i niezwykle sprawna, Etap gojenia, względem klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym związany – nieduży.

Polecane:

Ginekolog Michalik Wrocław

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe działanie całego układu moczowego.
Efektem może być polepszenie jakości funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Zaraz po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć Twoje problemy, jakie do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Pozostałe artykuły: