Co to właściwie hurtownia zaopatrzenia medycznego

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym każda przychodnia opieki zdrowotnej – od małych gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne materiały i sprzęt, które używane muszą być w typowej pracy z pacjentami.

Odbiorcą towarów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są nie tylko specjaliści medycyny każdej specjalizacji, a także położne, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, jak również weterynarze. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, świetne materiały medyczne i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co jest możliww znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie obejmuje produkty z kilkunastu różnych specjalności, jakie obejmują nie tylko produkty medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i sprzętu medycznego wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą ilość różnorodnych odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z marek, których produkty są oferowane to na przykład LP Italiana, Cormay i Poch.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują również centra rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment kinezyterapii a także wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Sprawdź ofertę
Wyposażenie gabinetów medycznych

Z innej strony akcesoria i asortyment stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad 8 000 towarów dedykowanym dla stomatologów, ortodontów i techników dentystycznych. Wszystkie towary pochodzą od najlepszych producentów, wśród nich są m.in: Lascod, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się też firmy polskie, producenci takich marek np. Poldent lub Tzmo.
Oferowane towary takie jak materiały stomatologiczne np. kompozyty i masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, amalgamaty jak również wszelkiego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany powyżej krótki opis oferty centrum materiałów medycznych to jedynie wycinek tego, co można znaleźć zarówno w punktach stacjonarnych, jak i u przedstawicieli handlowych, jak również w sprzedaży online.

Pozostałe artykuły: